Zář 15

Společně světem financí na nové adrese

Na finančně-poradenském trhu je naše firma bezmála 11 let ( 2 roky pod názvem Finovo). Za ty roky jsme s celým týmem ušli dlouhou cestu, která nás nakonec zavedla do ulice Františka Antonína Gerstnera č.p. 52 v Českých Budějovicích…

Právě tam v úterý 14. 9. jsme otevřeli novou pobočku Finovo. Našim spolupracovníkům, dlouholetým klientům i široké veřejnosti tím chceme poděkovat za dlouholetou přízeň a důvěru, která je pro nás tou největší odměnou za roky tvrdé práce a nekompromisního úsilí. Protože už od našich začátků je naším hlavním pracovním posláním pomáhat klientům dělat ta správná finanční rozhodnutí. Nově ve zbrusu novém finančně-poradenském centru Finovo – největším v jihočeském regionu.

“Tam jednou bude svítit nápis Finovo…”, říkal jsem si kdysi dávno, když jsem mířil domů z jedné mých pracovních “nočních směn” právě touto krásnou ulicí v centru Českých Budějovic. 1. září 2021 se moje sny staly realitou, byť k nim vedla mnohdy trnitá cesta. Přesto bych neměnil. Každá komplikace nás nakonec posílila a díky tomu jsme jací jsme.

Největší zlom, z mého pohledu, nastal na přelomu let 2018/2019, kdy jsme učinili nesnadné rozhodnutí opustit tehdejší servisní společnost a postavit se na vlastní, vratké nohy, ovšem s pevným odhodláním a pevnými základy. Aby konečně naše firma byla taková, jakou ji chceme – spolehlivá, energická, moderní, pečující o zaměstnance i klienty. Ti pro nás nejsou a nikdy nebyli prostředkem k rychlému výdělku, ale partnery při cestě za zdravými financemi pro každého.

Již brzy se naštěstí ukázalo, že to bylo správné rozhodnutí. Zkrátka platí, že firma je jen tak dobrá, jak dobří jsou lidé uvnitř. A já jsem v této branži natolik dlouho, že mohu s klidným srdcem říct, že Finovo má vůbec ty nejlepší zaměstnance a kolegy.

Finanční poradci Finovo České Budějovice
Tým Finova

A tak jsme rostli, ve zdraví přečkali i pandemii, až se na konci roku 2020 objevil inzerát s nabídkou zmíněných kancelářských prostor. Navíc ve chvíli, kdy s námi své síly spojili další a další kolegové a spolupracovníci. Společně jsme tak vytvořili největší finančně poradenské centrum v jižních Čechách, které pro naše klienty nabídne specializovaná oddělení. Například na hypotéky, investice, spoření, životní/neživotní/firemní pojištění a současně poskytne komplexní řešení v podobě finančního plánu.

A co to pro rezidenty Českých Budějovic a okolí znamená? Pokud potřebujete konzultovat jakékoliv finanční rozhodnutí, nebo potřebujete s financemi pomoci, přijďte nás navštívit. Určitě společně najdeme řešení, které bude vyhovovat vám i vašemu rodinnému rozpočtu.

Srdečně uvítáme také ty, které svět financí zajímá profesionálně a chtěli by se mu věnovat na vysoké úrovni. Aktuálně poptáváme pozice seniorní i juniorní, vždy ale s finančním ohodnocením, se kterým se doma rádi pochlubíte. A v týmu skvělých profesionálů a přátel.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *