Kariéra

Jak nás nejlépe popsat? Jsme tým lidí, kteří si vzali za cíl dělat finanční poradenství jinak; zodpovědně, poctivě, moderně a upřímně. Nechceme se trápit nad reporty, ale v přátelském prostředí pomáhat klientům s financemi. Nic víc, nic míň. Jsme sice individuality, s rozdílnými praxemi, zkušenostmi a specializací, ale v tomhle jsme našli společný styčný bod. 

Navzájem si nekonkurujeme, naopak některé případy řešíme společně, pomáháme si, vzájemně si vycházíme vstříc při velkém objemu práce. Naši klienti musí vždy odcházet s tím, že je o ně ve světě financí dobře postaráno.

Máte to stejně? Napište nám, rádi se s vámi potkáme a domluvíme případnou spolupráci.

NAPIŠTE NÁM

Na co jsme ve finovo pyšní?

Klient od nás odchází vždy s kompletním a komplexním řešením své finanční situace, jde nám o to, aby se k nám vracel za dobrou službou a doporučoval nás dál.

Jsme mladá, progresivní skupina finančních poradců s pevnými byznysovými hodnotami. 

Zakládáme si na tom, aby se naše DNA přenášelo jak do marketingových kampaní, tak do komunikace s klientem. Totožně přistupujeme i k výběru broker-poolu, pod kterým jako vázaní zástupci působíme.

Využíváme několik zdrojů poptávek a obchodů: jsme aktivní na svých sociálních sítích, čerpáme z partnerských projektů Bydlenicko.tvfinancnisupermarket.cz.

V případě většího obratu máme možnost podílet se na zisku celé firmy.

Podporujeme charitativní projekty, lokální akce, místní komunitu a pořádáme pravidelná školení finanční gramotnosti pro širokou veřejnost v Českých Budějovicích.

Hýčkáme si naši transparentnost a obchodní svobodu – máme natolik širokou řadu produktových partnerů, že nejsme na nikom závislí.

Máme dobrou pověst, bez skandálů nebo pochybení, vážíme si dlouhodobé důvěry a přízně našich klientů.

Dáváme přednost kvalitě před kvantitou, vymýtili jsme zbytečné papírování.

Férové provize pro nováčky i zkušené poradce.

Každý z nás má na firemním webu a sociálních sítích zajištěnu osobní propagaci, aktivně budujeme povědomí o našem týmu a službách, které poskytujeme.

Všichni se podílíme na směřování firmy, její prezentaci i vývoji. Pravidelně se potkáváme, jezdíme na teambuildingy a společné dovolené.

Účastníme se oborových konferencí, využíváme školení a další vzdělávání, jak produktové, tak například osobního růstu. Možnost práce z domova nebo v příjemné kanceláři.

Zajímá vás víc? Sledujte nás na Facebooku.

Chcete se stát členem našeho týmu? Napište nám.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Zároveň kliknutím na tlačítko odeslat berete na vědomí, že Vaše osobní údaje budou předány našemu manažerovi z Vašeho regionu, a to za účelem zahájení spolupráce.