Ing. David Tunkr

Svět financí a investic mne zajímal už během vysoké školy, praktické zkušenosti jsem začal sbírat nejprve v České pojišťovně, následně ve finanční skupině PPF. Výborná škola do života, zároveň jsem ale chtěl být blíž klientům a naplnit svoji ambici obchodníka vycházející z rodinné tradice. V roce 2007 jsme s kolegou rozjeli vlastní projekt online porovnání a prodeje pojištění, jako jedni z prvních, který úspěšně běží dodnes. Ve stejném roce jsem začal pracovat jako transparentní finanční poradce. 

Největší hodnotou je pro mne svoboda. A důležitou cestou ke svobodě je aktivní správa financí. Mým cílem je zlepšit a usnadnit život mých klientů. Společně hledáme cesty, kde ušetřit, jak budovat a zhodnocovat úspory tak, aby měli své finance pod kontrolou v průběhu celého života.

Věřím v otevřenou komunikaci, lidský přístup, férové jednání, profesionalitu a dlouhodobé vztahy.

 

Kontakt 

tel: 777 147 966
e-mail: david.tunkr@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Hypotéky

Pojištění

Investice

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Davidovi zákazníci?

Pane inženýre, je to příjemné zjištění, že se na vás můžu obrátit nejen při sjednávání smluv, ale i při případných následujících potřebách.:) Můžete se mnou počítat.- Monika P.
Děkuji za bezkonkurenční komplexní poradenství!- Holečková
Mockrát děkuji za vyčerpávající odpovědi, skvělé služby a Vaši vstřícnost, ani nevíte jakou nabízíte pomoc (třeba když je člověk imobilní, o to má Vaše pomoc větší váhu). Opravdu moc děkuji a budu Vaše jméno šířit v pozitivním duchu dále. Tak skvělý servis, jaký poskytujete se už moc nevidí a věřím, že Vaše služby osloví i další zájemce v mém okolí. Ještě jednou moc a moc děkuji!- Silvan R.
Děkuji za ukázkovou spolupráci. V případě, že bude potřeba něco upravovat či řešit, určitě se budu obracet pouze na Vás.- Jana S.
Děkuji mnohokrát za spolupráci při revizi mých pojistných smluv. V případě změn se na Vás v budoucnu určitě obrátím. Zůstaneme v kontaktu.- Jitka W.

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE