Ing. Martina Šimková

V bankovnictví působím 28 let, hypotečnímu byznysu se věnuji více jak 12 let.

Po celé mé působení v České spořitelně jsem zastávala různé pozice, od poradce, osobního bankéře, bankéře pro svobodná povolání, a nakonec i hypotečního specialisty.
V rámci mé práce jsem vzdělávala tým pobočkových poradců a hypotečních specialistů. Podílela jsem se také na úspěšném startu elektronického bankovnictví George.
Jako dobrovolník jsem se účastnila projektu “Abeceda peněz”, jehož cílem je posílení finanční gramotnosti u žáků základních škol.

Od března 2021 jsem se rozhodla pro pracovní změnu. Jako nezávislý poradce (mám všechny požadované licence ČNB a jsem certifikovaný hypoteční specialista) totiž mohu klientům nabídnout více – srovnání nabídek jednotlivých bank, nalezení řešení na míru i přípravné kroky pro budoucí řešení hypotečního úvěru. Mým cílem je dlouhodobá spolupráce založená na vzájemné důvěře a spokojenosti Vás klientů.

Moje motto: „Snahou o nemožné, dosáhne člověk vždy toho, co je možné.“ James Cook

Kontakt

tel: +420 724 422 470
e-mail: martina.simkova@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Hypotéky

Úvěry

Pojištění

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Martině zákazníci?

S paní Šimkovou spolupracuji již řadu let a řeší pro nás všechny finanční záležitosti. Spoléháme se na její zkušenosti. Doporučuji ji také svým známým.- Jan Kindlmann - OSVČ, obor stavebnictví
Paní Šimkovou mohu vřele doporučit. Řeším s ní již další hypoteční úvěr a vše probíhá tak jak má. Vzhledem k její dlouholeté praxi v oboru má spoustu dobrých nápadů. V případě dalšího investičního záměru se na ni určitě zase obrátím a využiji její profesionální znalosti.- Martin Cvach, ČSOB Pojišťovna

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE