Jiřina Budíková

Ve financích se pohybuji již více než 25 let, v posledních letech převážně v oblasti poskytování hypoték. Za celou svou kariéru jsem zpracovala hypotéky s objemem přesahující 1 mld. Kč. Všichni moji klienti dobře vědí, že se jim snažím maximálně vyjít vstříc, jsem jim vždy k dispozici a pomáhám jim s nutným “papírováním”, které k hypotéce bohužel patří.

Vážím si toho, že se na mne spokojení klienti stále obrací, někteří i po mnoha letech, kdy spolu řešíme další financování jejich plánů a potřeb. A že mne dál doporučují svým příbuzným a přátelům.

 

Kontakt 

tel: 607 933 328
e-mail: jirina.budikova@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Hypotéky

Pojištění

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Jiřině zákazníci?

Vyřízení hypotéky přes paní Budíkovou bych mohl jedině doporučit, velice ochotná a milá. Vše nám předem podrobně a srozumitelně vysvětlila, všechna rizika i výhody. Od začátku jsme věděli, do čeho jdeme. S dojednáváním hypotéky jsme měli minimum starostí, o všem jsme byli včas informováni a její jednání bylo férové. Celkově rozhodně pozitivní dojem.- Antonín P.
S Jiřkou se znám z osobního života velmi dlouho. Naše spolupráce začala sjednáním hypotéčního úvěru s podrobným výkladem a informacemi k danému produktu a zajištěním výhodné úrokové sazby k fixaci. Dále provedla revize již dávno uzavřených smluv, od povinného ručení až životního pojištění, a jejich aktualizaci celé rodině (snížení splátek nebo navýšení plnění). Do budoucna jsme domluveni na další spolupráci při dalších revizích nebo potřeby uzavření nových smluv.- David V.

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE