Mgr. Gabriela Kombercová

Setkávám se s klienty v různých životních situacích a individuální přístup, vzájemná důvěra, otevřenost, spolehlivost jsou základem mé práce a mého jednání.

Jsem přesvědčená, že i tak rozsáhlou oblast, jakou finanční trh je, lze shrnout a předat srozumitelnou formou.

Zakládám si na tom, aby klienti vždy měli přehled a mohli si tak svobodně vybrat takové zdroje, které nejlépe odpovídají jejich požadavkům a pomohou jim tak naplnit jejich potřeby, přání a cíle.

Mám upřímnou radost, když se za mnou klienti vracejí a s nadšením vypráví o novém bydlení, dětech, nebo se zastaví jen tak na kávu. Je to pro mě ta nejlepší odměna a utvrzení, že má moje práce smysl.

Moje motto:
„Ber ohled na představy a přání druhého“
„Snaž se upřímně dívat na věci očima druhého“

 

Kontakt

tel: +420 735 122 442
e-mail: gabriela.kombercova@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Úvěry

Hypotéky

Pojištění

Životní pojištění

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Gabriele zákazníci?

S Gabrielou Kombercovou jsme se poznali při prohlídce bytu, kdy nám bylo nabídnuto hypoteční a finanční poradenství. Proběhlo několik schůzek, na kterých jsme zjistili, že jsme ve skvělých rukou. Gabča má velmi profesionální přístup a dokáže vyřešit jakoukoliv situaci. Veškeré informace jsou nám vysvětleny a všechny kroky náležitě odůvodněny. Gabča naší rodině nejen spravuje finance, ale postupem času se stala téměř členem rodiny a velmi blízkou přítelkyní. Jsme opravdu vděční, že jsme měli možnost ji poznat a svěřit se právě do jejich rukou.- Andrea Preiss s rodinou
Pokud hledáte profesionální služby v oblasti financí, tak u paní Kombercové jste na správném místě.<br /> Poradila mi se vším, co jsem potřebovala řešit a zejména jaké mám možnosti, když si chci pořídit vlastní byt.- Pavla Hubená

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE