Nikola Kreisingerová

Na práci se svými klienty mě nejvíce těší naše setkání v přátelském duchu a vzájemná spolupráce. Získat důvěru k péči o Vaše finance je pro mě ctí a motivací k provedení maximálně profesionálního výkonu. Zakládám si na osobním přístupu, otevřenosti, spolehlivosti a flexibilitě. Mou specializací jsou životní i neživotní pojištění, spořící produkty a investice. Ráda Vás přivítám v naší kanceláři, kde panuje jen a pouze přátelská atmosféra nebo přijedu za Vámi a vše vyřešíme v pohodlí Vašeho domova.

Díky jazykové vybavenosti a vlastním zkušenostem se také věnuji anglicky mluvícím klientům v ČR. Vždy jim podrobně vysvětlím český systém zdravotnictví a podstatu spořících a neživotních produktů, aby věděli, co a proč si sjednávají.  

Motto: “Pomáhej bez očekávání. Laskavost z tebe dělá úžasného a krásného člověka.”

 

Kontakt 

tel: 776 674 989
e-mail: nikola.kreisingerova@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Pojištění

Spoření

Investice

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Nikole zákazníci?

Při stavbě domu a plánování rodiny jsme potřebovali odborné, užitečné a praktické rady s financemi. Slečna Kreisingerová splnila veškerá naše očekávání. Schůzku s námi sjednala rychle a přizpůsobila se našemu časovému vytížení. Pomohla nám najít vhodné řešení pojištění a vytvořila nám plán, se kterým naše peníze našly své pravé využití - násobí se a do budoucnosti víme, jak zdravě utrácet. Překvapila nás milá komunikace a bezplatné poradenství.- Kristýna B.
Nikola is trustworthy, tireless in her efforts to answer every question and pursue every possibility, and very amiable. She has helped us with every question and process that we have faced, and continue to face, in a variety of business affairs. She not only cares about helping other people, she has a dynamic energy that wants to discover the best for you. Her trustworthiness is another distinguishing attribute because without complete trust in a consultant, we cannot easily feel free to make choices based on what is presented. Nikola combines integrity with kindness, and adds a little spice for life that makes it really wonderful to work with her. We were not able to manage our affairs well before working with Nikola. In addition, Nikola's ability to speak both English and Czech enables her to be a bridge for us as foreigners. She is truly a light that leads the way and resolves all of our queries and difficulties along the way. We wholeheartedly recommend her as a consultant!- Pamela Douglas, 51 let

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE