Petr Klíma

Vždy jsem rád pracoval s penězi a měl rád kontakt s lidmi. Práce finančního poradce má kombinaci obojího a to mě strašně baví. Stejně jako u triatlonu, který je vytrvalostní sport, který dělám, tak i u financí je potřeba dlouhodobá systematická příprava.

Příprava na vlastní důchod bez závislosti na státu, příprava na hypotéku a s tím spojené tvoření rezerv. Nebo jen pojistná ochrana vlastního zdraví a majetku před nebezpečím, které může nastat.

Péče je to hlavní, co přináším svým klientům. Ať už mi zavolají s tím, že potřebují cestovní pojištění nebo, že si chtějí pořídit nový vůz a shání nejvýhodnější úvěr, s tím vším jim rád pomohu.

Moje motto: 
“Lepší být nenáviděn za to, kdo jsi, než milován za to, kdo nejsi”.

 

Kontakt

tel: +420 724 556 049
e-mail: petr.klima@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Pojištění

Úvěry

Investice

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Petrovi zákazníci?

„Petr nám snížil pojistné u firemních aut o 27 %. Navíc se nemusíme o nic starat. Vždy pošlu jen požadavky a vše vyřídí za nás – ať už jde o novou smlouvu, nebo výpověď staré.“- Miroslav Těsnohlídek, jednatel Těsnohlídek s.r.o.
„Chtěl jsem refinancovat stávající úvěr. Pan Klíma vše udělal za mě, a navíc jsem ve výsledku ušetřil 60 tisíc na úrocích.``- Matěj Mareš, Vlachovo Březí
„Vichřice mi zničila žaluzie na pergole před domem. Petr mi pomohl s hlášením pojišťovně a do týdne od dodání dokumentů mi škodu proplatili.“- Libor Hykyš, Lažiště

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE