Vladimír Pavlosek

Když jsem v roce 2009 vstupoval do světa financí, zdálo se, že to bude jen krátkodobá brigáda. Postupem času, působením v několika firmách a získanými zkušenostmi se z této práce stalo mé poslání a nyní vím, že chci pomáhat lidem zorientovat se v (mnohdy) divokém světě finančních produktů a v práci s penězi. Mé hodnoty jsou férovost, spolehlivost a lidský přístup. Jsem zaměřen na komplexní finanční poradenství od A do Z a vytváření finančních plánů, díky kterým mají moji klienti jedinečný přehled ve svých financích a vždy přesně ví, proč daný produkt mají. Za své klienty se peru a žádná překážka není dost velká, abychom ji spolu nepřekonali.

 

Kontakt 

tel: 728 023 147
e-mail: vladimir.pavlosek@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Pojištění

Hypotéky

Úvěry

Investice

Spoření

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Vladimírovi zákazníci?

Profesionální, ale zároveň lidský přístup, perfektní znalost finančních produktů...tak si představuji dobrého poradce, který se má starat o mé finance.- Jana V.
Líbí se mi všestranné služby a komplexní servis klientovi! Za mě doporučuji.- Lukáš Z.
Našemu poradci Vláďovi patří velké díky! Ze zpracované finanční analýzy vyplynulo několik produktů, které jsou v dnešní době už zastaralé a za stejnou cenu je můžeme mít aktuálně mnohem výhodněji nastavené. Schůzky proběhly vždy za příjemné atmosféry, bez nucení do čehokoliv, pouze v rovině nabídnutí možných variant, ať už jde o povinné ručení, životní pojištění, hypotéku nebo investice. Je fajn vědět, že v této oblasti je a bude o nás dobře postaráno!- Veronika Šillerová

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE