Mgr. Zdeňka Hrdá

Na poradenství mě nejvíce baví komunikace a práce s lidmi, klienty a kolegy. Nemám ráda škrobenost a moji klienti dobře vědí, že si potrpím spíš na spolehlivost, věcnost a dobré vztahy. A že jsem i na rodičovské dovolené stále stejně pohotová, ochotná rychle pomoci. 

Svět financí mě od útlého věku fascinoval, znám jeho rizika i příležitosti. Proto chci své klienty učit to, čemu věřím – že se vyplatí myslet na budoucnost.

 

Kontakt 

tel: 728 431 035
e-mail: zdenka.hrda@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Pojištění

Investice

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Zdeňce zákazníci?

Zdeňku mohu jenom doporučit! Postará se o vše, zařídí mi vše, co potřebuji. Vše ochotně vysvětlí. Ale nekončí to jen podpisem smlouvy. Sama se mi ozve a nabídne například lepší nabídku, kdy za méně peněz mám ty samé výhody u daného pojištění. Opravdu super přístup. Zdenča mi vždycky umí zlepšit náladu. 🙂 Co se týče pojistek, od té doby, co je mám, jsem spokojená a nikoho jiného nehledám. 🙂- Tereza Ch.
Zdeňka Hrdá je jedna z mála finančních poradců, kteří o své klienty opravdu pečují. Podpisem smlouvy to teprve začíná a končí teprve až rychlým, bezproblémovým vyřízením všech pojistných událostí. Je vidět, že jí práce s lidmi opravdu baví a naplňuje, jelikož mě přivítá vždy svým úsměvem a pozitivním přístupem. Takže co se financí týká, mám zcela jasno, komu je mohu bez obav svěřit.- Pavlína Z.
Náš nejlepší životní krok - poprosit Zdeňku o pomoc. Neuvěřitelně milý, příjemný a hlavně obrovsky vstřícný přístup ke klientům. Pomohla nám už nespočetněkrát. Můžeme se na ní obrátit s jakoukoliv prosbou a vždy velmi ochotně a hlavně pro nás výhodně poradí děkujeme, že vás máme.- Anetta R.
Rodina Hrdých se o nás vždy skvěle stará, jakoby se o vás starala vaše vlastní rodina. Oceňujeme rychlé a nejlepší pojištění dokonce i na cestách. Úraz našeho syna v Thajsku byl vyřízen velmi rychle a bez potíží. Vždy rádi pomohou a poradí se všemi detaily. Jsme velice spokojení i s úrazovou pojiskou celé rodiny i s pojištěním auta. Vřele doporučujeme se vložit do jejich rukou!- Ondřej P.
Dříve jsem nevěřil finančnímu poradenství, mimo bankovní instituty. Už po první schůzce se Zdeňkou Hrdou, která mi vždy jednoduše vysvětlila výhody i rizika jednotlivých produktů, odpověděla vždy na mé dotazy a byla skvěle připravena, jsem si uvědomil, že musím své pojistky a spoření změnit.- Ing. Richard Vašek, Vedoucí oddělení výroby Klient, Komplexní finanční plán
Poradila mi zde se vším co jsem potřebovala co se týče pojistek celé rodiny,domácnosti,aut.a zajistili výhodné spoření jak pro nás tak pro naše malé ratolesti.- Vendula F.

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE