Mgr. Zdeňka Hrdá

Na poradenství mě nejvíce baví komunikace a práce s lidmi, klienty a kolegy. Nemám ráda škrobenost a moji klienti dobře vědí, že si potrpím spíš na spolehlivost, věcnost a dobré vztahy. A že jsem i na rodičovské dovolené stále stejně pohotová, ochotná rychle pomoci. 

Svět financí mě od útlého věku fascinoval, znám jeho rizika i příležitosti. Proto chci své klienty učit to, čemu věřím – že se vyplatí myslet na budoucnost.

 

Kontakt 

tel: 728 431 035
e-mail: zdenka.hrda@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Pojištění

Investice

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.

Zároveň kliknutím na tlačítko odeslat berete na vědomí, že Vaše osobní údaje budou předány našemu koordinátorovi z Vašeho regionu, a to za účelem zahájení spolupráce.

Co říkají o Zdeňce zákazníci?

Zdeňku mohu jenom doporučit! Postará se o vše, zařídí mi vše, co potřebuji. Vše ochotně vysvětlí. Ale nekončí to jen podpisem smlouvy. Sama se mi ozve a nabídne například lepší nabídku, kdy za méně peněz mám ty samé výhody u daného pojištění. Opravdu super přístup. Zdenča mi vždycky umí zlepšit náladu. 🙂 Co se týče pojistek, od té doby, co je mám, jsem spokojená a nikoho jiného nehledám. 🙂- Tereza Ch.
Zdeňka Hrdá je jedna z mála finančních poradců, kteří o své klienty opravdu pečují. Podpisem smlouvy to teprve začíná a končí teprve až rychlým, bezproblémovým vyřízením všech pojistných událostí. Je vidět, že jí práce s lidmi opravdu baví a naplňuje, jelikož mě přivítá vždy svým úsměvem a pozitivním přístupem. Takže co se financí týká, mám zcela jasno, komu je mohu bez obav svěřit.- Pavlína Z.
Náš nejlepší životní krok - poprosit Zdeňku o pomoc. Neuvěřitelně milý, příjemný a hlavně obrovsky vstřícný přístup ke klientům. Pomohla nám už nespočetněkrát. Můžeme se na ní obrátit s jakoukoliv prosbou a vždy velmi ochotně a hlavně pro nás výhodně poradí děkujeme, že vás máme.- Anetta R.
Rodina Hrdých se o nás vždy skvěle stará, jakoby se o vás starala vaše vlastní rodina. Oceňujeme rychlé a nejlepší pojištění dokonce i na cestách. Úraz našeho syna v Thajsku byl vyřízen velmi rychle a bez potíží. Vždy rádi pomohou a poradí se všemi detaily. Jsme velice spokojení i s úrazovou pojiskou celé rodiny i s pojištěním auta. Vřele doporučujeme se vložit do jejich rukou!- Ondřej P.
Profesionální služby dohromady s laskavým přístupem. Vřele doporučuji!- Lenka P.
Poradila mi zde se vším co jsem potřebovala co se týče pojistek celé rodiny,domácnosti,aut.a zajistili výhodné spoření jak pro nás tak pro naše malé ratolesti.- Vendula F.

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.

Zároveň kliknutím na tlačítko odeslat berete na vědomí, že Vaše osobní údaje budou předány našemu koordinátorovi z Vašeho regionu, a to za účelem zahájení spolupráce.