Mgr. Denisa Modrá

Do světa financí jsem vstoupila prvně jako operátorka na zákaznické lince v bance.
Po třech letech, kdy jsem se naučila trpělivosti a komunikaci s klienty, jsem se postavila na vlastní nohy a začala ve finančnictví podnikat. Nejdříve jsem působila jako obchodní zástupce ve spořitelně, ale cítila jsem, že nabízet produkty jen jedné společnosti a bez vzájemného propojení není ten správný přístup ke klientovi. Opět jsem se tedy profesně posunula a začala spolupracovat se společností Finovo, díky které mám přístup k nabídce celého finančního trhu, takže mohu zajistit pro klienta ten nejvhodnější produkt a současně ho naučit komplexně finančně plánovat.

Svým klientům tak pomohu od obsluhy bankovnictví, přes pojištění, až po vyřízení hypotéky. Během své práce jdu do hloubky, dokud nejsem s výsledkem maximálně spokojena. Odměnou je mi pak doporučení a to, že se ke mně klient vrátí. A to mě baví.

Moje motto: 

„Pokud jsme v něčem úspěšní, není to práce, je to životní styl.“

 

Kontakt

tel: +420 728 915 701

e-mail: denisa.modra@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Životní pojištění

Pojištění

Spoření

Penze

Úvěry

Hypotéky

Investice

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Denise klienti?

Chtěla bych tímto poděkovat paní Denise Modré za profesionální, ale zároveň příjemné a vstřícné jednání. Je pro mě obrovským přínosem, že jsem si po dlouhých letech dala do pořádku všechny své finanční produkty. Hodně důležité je pro mě také to, že se nejedná o jednorázovou záležitost a paní Modrá je dnes pro mě člověk, na kterého se můžu obrátit s jakýmkoli problémem v oboru financí.<br /> - Marie B.

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE