medailonek prodanova

Michaela Prodanová

Každá životní etapa má svůj příběh, svou potřebu a má svůj cíl.
Mým posláním je pomoci Vám zorientovat se ve světě financí, být pravou rukou v nenadálých situacích a mít především přehled nad produkty, které využíváte.

Zkušenost z práce v domově pro seniory mě naučila, že po celý život nás nedostatek peněz neomezuje tak, jako ve stáří. Proto se má práce nesoustředí jen na to, co je dnes, ale co bude i zítra.

Jsem tu pro každého, kdo ocení osobní přístup, zodpovědnost a dlouhodobou spolupráci.

Moje motto:
Tak jako kdysi řekl Charlie Chaplin: „Zajímám se o svoji budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života“, i já se mohu pod tento výrok podepsat.

Všichni máme možnost rozhodovat o své budoucnosti a je jen na nás, jakou cestu si zvolíme.

 

Kontakt 

tel:  720 653 065
e-mail: michaela.prodanova@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Spoření

Pojištění

Investice

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Michaele zákazníci?

Se slečnou Prodanovou jsem vyřizoval komplexní finanční plán do budoucna. K tomuto tématu jsem se blíže nikdy nedostal, tudíž jsem veškeré informace potřeboval srozumitelně vysvětlit. Na všechny dotazy mi byla schopna odpovědět, což pro mě bylo velmi důležité. Přístup slečny Prodanové byl vyváženě profesionální a osobní, což považuji za velké pozitivum.- Jan P.
Míša je opravdu člověk na svém místě. Má příjemné vystupování a vše dokáže vysvětlit tak, aby to pochopil opravdu každý. Původně jsme s manželem přišli pro radu, jaké jsou naše finanční možnosti pro pořízení hypotéky, vše s námi i jejím kolegou probrala. Protože jsme byli spokojeni, nechali jsme si překontrolovat i životní pojištění a na její radu si ho nechali změnit k našemu prospěchu. Dále si manžel zřídil i důchodové spoření. Míša nám ukázala i možnosti, jak nechat své peníze růst. Určitě i jedné z nich časem (až budu znovu chodit do práce) využijeme, jak pro nás, tak pro naše děti. Byli jsme s Míšou velice spokojeni a těšíme se na další spolupráci.- Drábovi

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE