Pavel Hruška

O finance jsem se začal zajímat už jako malý kluk, kdy jsem říkal tátovi, že jednou budu pracovat v bance. Po úspěšném absolvování střední školy se mi podařilo dostat na vysokou školu s ekonomickým zaměřením. Po pár dnech mi ale hned došlo, že to není šálek mého čaje. Do světa finančního poradenství jsem se naplno dostal v roce 2009 a několik let poté se mi povedlo v mé „bývalé“ třídě přednášet na téma finance v praxi. Paradoxně to byli moji bývalí učitelé, kteří se nejvíce ptali, jaká je realita a co kde funguje. V tu dobu jsem si naplno uvědomil, že škola a praxe jsou si vzdáleny na míle daleko.

Dochvilnost, přesnost, lidský přístup…to vše musí každý finanční poradce v dnešní době splňovat. Je to jakýsi standard, který by měl automaticky platit i v dnešní společnosti, leč tomu tak většinou není. Můj cíl u klientů je hlavně služba, která jim v jednoduchosti ukáže, proč si za daný produkt platí, co jim zajišťuje a hlavně na koho se mohou v případě jakékoliv komplikace obrátit.

Moje motto: 
“Spokojenost klienta vždy na prvním místě.”
“Acta non Verba – činy, ne slova.”
“Schůzka s klientem = inspirace pro obě strany.”
“Fakt, že něco skutečně nelze přijímám až po posledním “ne”.

 

Kontakt

tel: +420 603 588 865
e-mail: pavel.hruska@finovo.cz

SJEDNAT SCHŮZKU

VYŘÍDÍM PRO VÁS:

Úvěry

Hypotéky

Pojištění

Investice

Chcete se setkat osobně? Napište mi.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE

Co říkají o Pavlovi zákazníci?

Takhle si představuju profíka ve svém oboru. Skoro vždy ví a když neví, tak obratem zjistí. Vše vysvětluje jednoduše, lidsky, bez zbytečné omáčky okolo.- Petr N.
Pan Hruška nám dělá poradenství skoro 9 let. Dostali jsme se k němu skrze hypotéku, kterou jsme kdysi chtěli a bylo těžké ji získat. Známí nás doporučili právě k panu Hruškovi, který nám s ní pomohl. Za tu dobu se naše vztahy změnili spíše na přátelství, kdykoliv něco potřebujeme, tak víme, že je tu pro nás a můžeme se na něj obrátit. Na spolupráci se nám líbí především jeho přesnost a to že kdykoliv jsme slyšeli někde, že něco nejde, tak nám obratem ukázal, že to jde. Díky- Míra a Monika Slámovi

Už jsme se někdy setkali? Napište mi prosím hodnocení.

Se získanými údaji nakládáme podle pravidel uvedených v Podmínkách zpracování osobních údajů.
Informační memorandum ZDE